Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları Hakkında

Sayın Ziyaretçi,

fatihberber.com adresli kişisel blogumdaki içerikler bizzat benim tarafımdan veya izin verilmiş kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıdaki belirttiğim kurallar çerçevesinde kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır.

İçerik:

fatihberber.com’da yer alan içerikler bazı sponsorlu içerikler ve misafir yazarların oluşturduğu içerikler hariç Fatih BERBER tarafından oluşturulmaktadır. Kaynak gösterilmek şartı ile bu içerikler kullanılabilir. Bu siteden alıntı yapacağınız zaman lütfen aşağıdaki şekilde alıntı yapınız.

Yukarıda belirtilen koşullara uyulmadığı takdirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibiz. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapma:

fatihberber.com’da yayınlayan içeriklere yorum yazan tüm ziyaretçiler aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

  • Herhangi bir yazı ya da sayfaya eklediğiniz yorumlardan fatihberber.com hiç bir şekilde Hukuki ve cezai alanda sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir.
  • Ziyaretçilerin yorumları genel ahlak kurallarına, yasa ve yönetmeliklere, etik ahlak kurallarına ve fatihberber.com’un yorum koşullarına uymak zorundadır. Aksi takdirde kullanıcılara herhangi bir bildirim yapmadan silinebilir.

İletişim

Yorum yazma ve içerik konusunda belirtilen tüm koşulları bütün ziyaretçiler kabul etmiş sayılmaktadır. fatihberber.com’a iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Loading