Recover My Files Veri Kurtarma Yazılımı Hakkında

Fatih Berber

1982 Akçaabat doğumluyum. Evli ve iki çocuk babasıyım. 1999 yılından beri bilişimle uğraşmaktayım. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Gazi Üniversitesi Bilişim Enstitüsü Adli Bilişim Yüksek Lisans Programını bitirdim. Şu anda Anadolu Üniversitesi Web Tasarımı ve Kodlama Bölümünü okuyorum. Encase, FTK, Sistem ve Ağ Uzmanlığı, Windows® 7 Configuration (MCTS), Dijital Delillere İlk Müdahale ve İmaj Alma, Temel Adli Bilişim, Mobil Cihaz İnceleme ile ilgili sertifikalarım vardır. Edinmiş olduğum tecrübelerimi sizlere buradan paylaşmaya devam edeceğim.

You may also like...

4 Responses

 1. mustafa dedi ki:

  silinen dosyamı buldum fakat ön görüntüleme yapılamaz, dosya türü bilinmiyor dediği için kurtarma yapmıyor bunu nasıl düzeltebilirim

  • Fatih Berber dedi ki:

   anlatımınızdan alnadığım, dosyanın sadece mft tablosunda kalan adını bulmuş olabilir, disk üzerinde kalan bölümü üzeine ise veri yazıldığı için geri getiremiyor şeklinde

 2. beyza dedi ki:

  formattan sonra , telefondan silinen verileride kurtarır mı

  • Fatih Berber dedi ki:

   telefonun marka ve modeline göre veri kurtarma durumu değişiklik göstermekte olup adli inceleme yapılmadan kesin bir cevap vermek yanlış olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.